fue saç ekimi yönteminde greft adı verilen saç kökününde içinde bulunduğu dokular, özel mikromotor yardımıyla tek tek alınır. Saç dökülmesi yaşanan bölgeye tek tek açılmış olan kanallara yerleştirilir.saç ekimi işlemleri 2006 yılından günümüze kadar FUE tekniği ile yapılmaya devam etmektedir. FUE saç ekimi tekniğinin bu kadar popüler olmasının nedenleri arasında FUT tekniğine göre daha az ağrı ve acı yaşatmasıdır.FUE saç ekiminin uygulama aşamalarının daha kolay olması, saç ekimi sektöründe oldukça popüler bir hale gelmesinde etkin rol oynamıştır.FUE saç ekiminde yüksek greft alım ve saçsız alana ekimi FUE saç ekimini tercih sebebi yapmaktadır.saç köklerinin alınması işleminde önce saçlar tamamen traşlanarak, 1mm kısalığa getirilir, lokal anestezi aracılığı ile ağrı ve acı hissi olmaması için donör ve saç ekimi alanı uyuşturulur.mikromotor aracılığı ile saç kökleri iz klamayacak şekilde ayarlanarak tek tek alınır. alınan greftler toplanır ve özel solüsyonlu steril kaplara dizilir ve bir süre bekletilir. Bu kaplarda bekletilen greftler özel solüsyon ile beslenir.daha sonra saç dökülmesi yaşanan bölgeye özel yöne sahip, tamamen doğal yapıya sahip açıda hazırlanan kanallara tek tek tranfer edilir. transfer edilen bu greftler 1 ila 4 adet saç kökü barındırmaktadır. greftlerin açılan kanallara tamamen yerleştirilmesinden sonra saç ekimi operasyonu 9-10 saat(sadece King's Hair için geçerli özel saç ekimi süresidir.) içerisinde tamamalanır.

King's hair saç ekimi merkezinde birebir görüşmelerden sonra verilen karar ve saç ekimi fiyatı nettir. daha sonrasında ekstra hiçbir ödeme talep edilmez.gerçek sık bir saç görünümü sizi detaylıca anlatılır ve saç ekimi ön çizgisine birlikte karar verilir. aklınızdaki tüm sorulara saç ekimi hemşireleri doğrudan yanıt verir, satış yapmak için size vaadlarde bulunmaz.

King's Hair saç ekimi merkezinde asla ek talepler ile karşılaşmazsınız!

fue saç ekimi özellikleri

  • doku alınmaz, ameliyat izi kalmaz.
  • 0.4mm ve 0.6mm mikromotor uçları sayesinde donör bölgeden alınan greftlerin izi kalmaz.
  •  
  • donör bölge en verimli şekilde kullanıılır.donör bölge, saç ekiminin yanında sakal ekimi, bıyık ekimi ve kaş ekimi operasyonlarında da kullanılabilir.
  • bir seansta donör bölge verimliliğine göre 4500-5500 greft alınabilir.
  • her greft 1 ila 4 saç kökü barındırır.
  • ağrı ve acı hissi yok denecek kadar azdır.
  • üç gün içerisinde sosyal yaşanta ve iş hayatına geri dönebilme imkanı sağlar.

fue saç ekimi ile mevcut saçların arasına ekim yapılabilir! tecrübesiz ve bilgisiz satış temsilcilerinin "saçların arasına ekim yapılamaz, girilemez" gibi yanıltıcı bilgilerini dikkate almayınız! Fue saç ekimi ile transfer edilen saç kökleri, üç ila altı ay içerisinde yüzde elliden fazlası çıkmaya başlar ve gözle görülür bir dolgunluk oluşturur. bu süreçte sabırlı olmak en büyük etkendir. bir yıla kadar saçların çıkması ve uzaması işlemi devam eder. birinci yılın sonunda tüm saçlar çıkmış olur. tepe bölgesine yapılan ekimler kan dolaşımından dolayı daha geç çıkmaktadır.

fue saç ekimi ile tepe bölgesine saç ekimi yapılabilir! tecrübesiz ve bilgisiz satış temsilcilerinin "tepe bölgesine ekim yapılamaz, ekilse bile çıkmaz" gibi yanıltıcı bilgilerini dikkate almayınız! fue saç ekimi ile ekilen saçlar bir ömür boyu dökülmez. King's hair saç ekimi ile her bir saç kökü ömür boyu garantilidir. saç ekimi operasyonundan sonra "saç ekimi garanti belgesi" talep etmeyi unutmayız. Saç ekimi, uzman ellerle ve profesyonel ekip ile yapıldığında mükemmel sonuçlar ortaya çıkarır. Saç ekimi, sanatsal ve bilimsel yeteneklerin bir arada olması gereken bir alandır.King's Hair saç ekimi, sanata ve bilime ilgileriyle ile mükemmel sonuçlara odaklanmış başarılı ekiplerin yer aldığı bir sağlık kuruluşudur.sağlıklı uzayan ve tamamen doğal görünüme sahip saç ekimi sonuçları, saç ekimi danışanlarımızın özgüvenine katkıda bulunurken kuruluşumuza da onur ve gurur kaynağı olmaktadır.fue saç ekimi fiyatları ve saç ekimi fiyatları konusunda kişiye özel fiyat politikamızı ilk günden bugüne kadar sürdürmekteyiz. Bu nedenle ister telefon, ister whatsapp isterseniz de e-posta aracılığı ile fotoğraflarınızı ileterek saç ekimi ve fue saç ekimi fiyatları bilgisine rahatça ulaşabilirsiniz.

You Got It!
20DISCOUNT is your discount code!