dhi saç ekimi tekniği ile saç kökleri doğrudan saç özel geliştirilmiş saç ekimi kalemleri ile saç dökülmesi yaşanan bölgeye nakil edilir. dhi saç ekiminde kullanılan özel kalemler kullanarak doğru açıda yerleştirilen saç kökleri, kesi ve yaraizi olmadan doğrudan nakil edilir, %100 doğal sonuç ve maksimum sık bir görünüm sağlar. dhi saç ekimi ile nakil edilen saç kökleri, bir ömür boyu asla dökülmez.

dhi saç ekimi nedir?

dhi saç ekimi, klasik fue saç ekimine göre daha fazla teknik beceri ve uzmanlık gerektirir. bu neden dhi saç ekimi ekipleri özel eğitim almış sadece dhi saç ekimi üzerinde uzmanlaşmış ekiplerdir. dhi saç ekimi ekipleri bir doktor ve yardımcı en az 3 sağlık personelinden oluşmaktadır.dünya'da yeni saç ekimi akımı olarak uzun yıllardır uygulanan; dhi saç ekimi ülkemizde de yaklaşık 4 yıldır eğitimlerini tamamlamış özel saç ekimi merkezlerinde uygulanmaktadır.dhi saç ekimi prosedürleri zorlu ve ağır eğitimler içermektedir. bu nedenle Türkiye'de sadece bir kaç saç ekimi merkezinde uygulanabilmektedir.

dhi saç ekimi neden farklıdır?

saçlar kesilmez ve saçların arasına ekim yapılabilir.ömür boyu doğallık garantilidir.şişlik ve yara izi yoktur.ağrı ve acı hissi yoktur.ekilen saçlar ömür boyu dökülmezçok sık bir görünüme sahiptir. 1cm alana ortalama 120-230 saç kökü ekilebilir. bu sayı klasik fue saç ekiminde 40-50 saç köküdür.dhi tekniği ile kaş ekimi ve sakal ekimi işlemleri daha kolay ve daha hızlı!dhi tekniği ile kaş ekiminde istenilen yöne ulaşmak artık daha kolay bir şekilde mümkün. daha kısa operasyon süreleri ile kaş ekimide istenilen sonuç alınabilmektedir.fue tekniği ile saç ekiminde en büyük sorunlar bir tanesi istenilen sıklığa bir türlü ulaşamamaktı. artık dhi tekniği ile daha sık sakal ve bıyık ekimide yapılabiliyor.

DHI saç ekimi nasıl yapılır?

dhi saç ekimi, bilinen adıyla traşsız saç ekimi fue saç ekiminden sonra geliştirilmiş son saç ekimi tekniğidir. ülkemizde adı yeni duyulmaya başlayan dhi saç ekimi tekniği,avrupada uzun yıllar arge süreci sonrasında ortaya çıkmıştır. tıraşsız saç ekimi, kalem saç ekimi ya da tıbbi adıyla dhi saç ekimi tekniği, saçların kesilmeden; donör bölgeden alınan saç köklerinin doğrudan saçların arasına girilerek sık bir şekilde ekilmesini sağlamaktadır.bilinen ve yazılan bilgileri geride bırakan dhi saç ekimi tekniği, saçların arasına girilmesini ve ekilen saç köklerinin burada beslenerek büyümesine olanak sağlamaktadır.Ülkemizde adını yeni duyuran saç ekimi tekniği avrupa menşei ile üretilen özel saç ekimi nakil kalemleri ile saç köklerinin hava ile temasını en aza indirerek doğrudan ekilmesini sağlamaktadır.

dhi saç ekimi ile donör bölgeden alınan saç kökleri özel kalemler ile doğrudan saç ekimi bölgesine nakil edilir ve böylelikle herhangi bir kesi yada yaraizine sebep olmaz.dhi saç ekimi ile saç nakli işleminin en büyük avantajlarından bir tanesi, kesi ve yara izi olmadığı için saç ekimi yaptıran kişinin ertesi gün gündelik hayatına devam edebilmesidir.saç ekim bölgesinde fue saç ekimi ile 1 cm alana 40-50 saç kökü yerleştirilebilirken, dhi saç ekimi ile 1 cm alana 120 - 130 saç kökü yerleştirebilir ve böylelikle daha sık bir görünüm elde edilebilir.dhi saç ekimi, özel kalemler ile gerçekleştirilen ve Türkiye'de oldukça az saç ekimi merkezi tarafından uygulanabilen bir saç ekimi tekniğidir. Bu nedenle dhi saç ekimi tekniği hakkında bilgi sahibi olmayan firmalar sizi fue saç ekimine ikna etmeye çalışabilir.dhi saç ekimi tekniği, fue saç ekimine göre çok fazla avantaja sahip yeni bir tekniktir.

DHI saç ekimi avantajları

yara izi olmaması, çok daha hızlı doku iyileşmesi, şişlik riskinin olmaması, saçların traş edilmemesi, daha sık ve daha doğal görünüm elde edilmesi gibi bir çok avantaja sahiptir.

dhi saç ekimi tekniği, fue saç ekimi tekniğine göre pahalı bir işlemdir. dhi saç ekimi sırasında kullanılan özel kalemler yurtdışından ithal edildiği için maliyetleri yükseltmektedir. dhi saç ekimi uygulanma işlemi olarakta farklılık göstermektedir. Bu nedenle dhi saç ekimi uygulamasını yapan ekiplerde özel eğitimli ekiplerdir.

dhi saç ekimi avantajları

  • yaraizi yada kesi yoktur
  • şişlik riski yoktur
  • daha sık ve daha doğal görünüm sağlar
  • daha hızlı iyileşme sağlar,
  • saçlar traş edilmez,
  • ertesi gün gündelik hayata devam edilebilir.

dhi saç ekimi dezavantajları

  • seansta ekilen greft sayısı, fue saç ekimine göre daha azdır
  • fue saç ekimine göre daha pahalıdır
You Got It!
20DISCOUNT is your discount code!