King's Hair İstanbul

Saç ekimi, erkeklerin en çok tercih ettiği estetik operasyonlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle saç ekimi en önemli cerrahi operasyonlar biridir. Saç ekimi basit bir operasyon olmamakla beraber, deneyimli ve eğitimli profesyonel sağlık ekipleri tarafından yapılması gereken bir operasyondur.

Günümüzde FUE saç ekimi, DHI saç ekimi teknikleri en popüler saç ekimi operasyonları arasında yer almaktadır. Bu iki saç ekimi tekniği uygulanma açısından farklılıklara sahip olsalarda sonuç olarak en başarılı saç ekimi teknikleri arasında yer almaktadırlar.

FUE saç ekimi, günümüzde en popüler saç ekimi tekniği olması ile beraber, içerisinde barındırdığı seçenekler ile en iyi saç ekimi sonuçlarına imkan sunmaktadır. Kanal yöntemi ile yapılan FUE saç ekimi işlemi, kanal açıcı materyaller açısında oldukça zengin seçeneklere sahiptir. Örneğin; Slit ile açılan kanallara ek olarak, Safir uçlu saç ekimi tekniği en popüler FUE saç ekimi seçeneklerinden birisidir. Safir uçlu saç ekimi, hızlı iyileşme ve başarılı saç ekimi sonuçları ile ön plana çıkmaktadır. 

DHI saç ekimi özel geliştirilmiş saç ekimi kalemleri aracılığı ile yapılan, kanal açılmasına ihtiyaç duyulmayan saç ekimi tekniğidir. DHI saç ekimi tekniği, ön çizgi tasarımında mükemmel saç ekimi sonuçları ortaya çıkarmaktadır. Saç ekimi sonrasında şişme riski olmaması ve daha rahat bir saç ekimi deneyimi sunması açısından oldukça başarılı bir saç ekimi tekniğidir. Tıraşsız saç ekimine olanak sağlayan DHI saç ekimi tekniği, King's Hair saç ekimi merkezinin en popüler saç ekimi operasyonları arasında yer almaktadır. 

Teklif Al! Bize Yazın