FUE Saç Ekimi

FUE Saç Ekimi

fue saç ekimi yönteminde saç kökleri lokal anestezi altında özel uçlu mikromotor ile tek tek alınarak saçsız alanlara, doğal saç çıkış açısı ve yönüyle nakil edilir.

Saç ekimi operasyonları uzun yıllardır daha az acı ve ağrı hissi yarattığı için FUE yöntemiyle yapılmaktadır. Fue ile saç ekiminde uygulama aşamaları daha kolay olduğu ve sonuçların daha verimli olmasından dolayı saç ekimi danışanlarımız tarafından tercih sebebi olmaktadır. FUE ile saç ekiminde saçlar tek tek alınıp saçsız alanlara transfer edilir. Saç köklerinin alınması işleminden önce tercihe göre; saçlar tamamen traşlanarak 1 MM kısalığa getirilir yada traşssız saç ekimi ile sadece ilgili alanlar kısaltılarak işleme başlanır. Lokal anestezi aracılığı ile ağrı ve acı hissi olmaması için dönor bölge ve saç ekimi alanı uyuşturulur. Mikromotor aracılığı ile saç kökleri iz kalmayacak şekilde ayarlanarak tek tek alınır ve toplanır. Toplanan saç kökleri tek tek özel solüsyonlu kaplarda bir süre bekletilir. Bu kaplarda bir süre bekleyen kökler özel solüsyon ile beslenir. Daha sonra saçsız alanda açılan özel yönlü ve tamamen doğal yapıya sahip kanallara tek tek transfer edilir. Transfer edilen bu saç kökleri bir ila 4 adet kök barındırmaktadır. doğal görünüme sahip saç ekimi tamamlanmış oluyor.

Saç ekiminde en popüler ve uygun saç ekimi fiyatlarına sahip teknik: FUE saç ekimi

King's Hair saç ekimi merkezinden asla ek talepler ile karşılaşmazsınız!
King's Hair saç ekimi merkezinde birebir görüşmeler ile karar verilen gerçek sık saç ekimi görüntü için gereken her işlem büyük bir titizlik ile gerçekleştirilir. Aklınızda ki tüm soruların gidilmesi için mutlaka birebir uzman görüşmesi ile planlama yapmaktayız. Ön bilgilendirme ve diğer hastalarımızın yorumlarıyla birlikte gerçekleşen görüşmelerimiz sonrasında saç ekimi operasyonunuzu planlıyoruz. İstanbul Avrupa saç ekimi merkezi, İstanbul Anadolu saç ekimi merkezi ve Tekirdağ Çorlu saç ekimi merkezimiz ile haftanın 6 günü sizlere hizmet veriyoruz. King's Hair saç ekimi ücretsiz randevu ve bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FUE saç ekimi özellikleri

  • Doku alınmaz sadece ilgili greft yapısı alınır.
  • Yara izi ve dikiş izi kalmaz. 0.6mm ve 0.7mm uçlar sayesinde dönor bölgede iz kalmaz.
  • Dönor bölge en verimli şekilde kullanılır.
  • Dönor bölge saç ekiminin yanı sıra, sakal ve bıyık ekimi operasyonlarında da kullanılabilir.
  • Bir seansta dönor bölge yoğunluğuna göre 4500-5500 greft alınabilir.
  • Köklerin daha iyi beslenmesi sağlanır.
  • Her greft ortalama bir-dört saç kökü barındırır. 
  • Ağrı ve acı hissi yok denecek kadar azdır.
  • Üç gün içerisinde sosyal yaşantınıza dönülmesine olanak sağlar.

Fue saç ekimi ile ekilen saçlar üç-altı ay içerisinde yüzde elliden fazla bölümü çıkmış ve uzamış olur. Bu süreçte sabırlı olmak en büyük etkendir. Altıncı aydan itibaren saçlar gözle görülür derece belirginleşir ve saçsız bölgeyi kapatmaya başlar. Birinci yıla kadar uzama işlemi devam eder ve birinci yılın sonunda tamamı çıkmış olur. 
Ekilen saçlar bir ömür boyu dökülmez ve King's Hair saç ekimi her bir saç kökü bir ömür boyu garantilidir. 

Saç ekimi, uzman ellerle ve profesyonel ekip ile yapıldığında mükemmel sonuçlar ortaya çıkarır.

Saç ekimi, sanatsal ve bilimsel yeteneklerin bir arada olması gereken bir alandır.
King's Hair saç ekimi, sanata ve bilime ilgileriyle ile mükemmel sonuçlara odaklanmış başarılı ekiplerin yer aldığı bir sağlık kuruluşudur.
sağlıklı uzayan ve tamamen doğal görünüme sahip saç ekimi sonuçları, saç ekimi danışanlarımızın özgüvenine katkıda bulunurken kuruluşumuza da onur ve gurur kaynağı olmaktadır.

fue saç ekimi fiyatları ve saç ekimi fiyatları konusunda kişiye özel fiyat politikamızı ilk günden bugüne kadar sürdürmekteyiz. Bu nedenle ister telefon, ister whatsapp istersenizde e-posta aracılığı ile fotoğraflarınızı ileterek saç ekimi ve fue saç ekimi fiyatları bilgisine rahatça ulaşabilirsiniz.


+905523608000
WhatsApp ile Sor!